Americká Lednice ETA 137190010 – nerez

Americká lednice ETA 137190010 nerez

20.990 - 22.290 Kč
9.7

Hlučnost

9.0/10

Odmrazování

10.0/10

Vnitřní uspořádání

10.0/10

Kvalita zpracování

10.0/10

Životnost po záruce

9.5/10

Proč ji chtít:

 • Spotřeba A+
 • Hlučnost 43dB
 • No Frost
 • Oddělená regulace
 • Superchlazení/Supermrazení
 • Dávkovač vody
 • Výrobník ledu
 • Varovný signál
 • Displej
 • Prázdninový režim

Co jí chybí:

 • Nulová zóna
 • Změna otevírání dveří
 • Antibakteriální úprava
 • kombinovaná chladnička amerického stylu „“side by side““, NO FROST systém (beznámrazová technologie)
 • Elektronická regulace teploty s LED displejem, několik přednastavených provozních režimů pro snadnější ovládání, (režim „dovolená“ SUPER chlazení, SUPER mrazení) , externí madla, LED vnitřní osvětlení, vnitřní výrobník ledu, ledové tříště, dávkovač vody
 • energetická třída A+
 • spotřeba energie (kWh/rok): 409
 • rozměry (VxŠxH): 1788x895x745
 • hmotnost: 99 kg
 • třída mrazeni: ****
 • klimatická třída: SN, N, ST, T
 • mrazící kapacita: 10 kg/24 hod
 • autonomie při výpadku proudu: 7 hod
 • hlučnost: 43 dB
 • užitný objem chladničky / mrazničky: 334 l/156 l
 • výškově stavitelné nožky
 • skleněné police z bezpečnostního skla v chladničce i v mrazáku
 • transparentní šuplíky
 • transparentní dveřní přihrádky
 • zvukové upozornění na otevřené dveře
 • snadno vyměnitelné dveřní těsnění
 • Barva: nerez (s úpravou proti otiskům prstů)

Překvapí vás obrovským vnitřním prostorem

Chladnička je vybavena dvoukřídlými dveřmi v horní i dolní části a její obrovská vnitřní kapacita 490 litrů poskytuje dostatečný prostor pro uskladnění velkého množství potravin. K přehlednému uskladnění potravin do chladničky slouží police s ochranou proti rozlití, které jsou výškově nastavitelní a umožňují přizpůsobení prostoru velikosti skladovaných potravin. Nechybí ani dva velké šuplíky na ovoce a zeleninu. Potraviny můžete uskladnit také ve dveřních přihrádkách chladničky, kde se bez problémů vejdou i dvoulitrové lahve.

Vždy dobrý přehled

Dobrý přehled o skladovaných potravinách usnadňuje moderní LED světlo s velmi dobrou svítivostí. Tento typ osvětlení se v porovnání s klasickou žárovkou vyznačuje velmi nízkou spotřebou energie. Na rozdíl od klasické žárovky nevytváří LED osvětlení teplo, takže nenarušuje nastavenou nízkou teplotu v chladničce a přisívá ke stálosti teploty uvnitř.

Pošlete potraviny k ledu

Prostor mrazáku je systematicky rozdělen do dvou mrazících boxů, do kterých si můžete potraviny přehledně uskladnit a mít tak vždy dobrý přehled o skladovaných mrazených potravinách. Mrazící kapacita je 10 kg/24 hodin, což znamená, že mrazák je schopen za 24 hodin zmrazit až 10 kilogramu potravin o pokojové teplotě na teplotu nastavenou v mrazáku. Díky klimatické třídě **** je možné uchovávat potraviny po dlouhou dobu při velmi nízkých teplotách, aniž by byla ovlivněna jejich kvalita.

Ochladí potraviny i vás

Výhodou mrazáku je také praktické tvořítko na led, které oceníte zejména v letních měsících. Pokud se budete chtít chladit, zajisté přijde vhod i výrobník ledové tříště, který slouží také jako dávkovač vody. Vychlazenou vodu si tak budete moci vychutnat kdykoli budete chtít. Při údržbě chladničky zajisté oceníte nerezový povrch s úpravou proti tvorbě otisků prstů.

Nebude vás rušit svým provozem

Energetickou účinnost zvyšuje moderní kompresor s invertorem, který zajišťuje stabilní chod a nízkou hlučnost spotřebiče, která je pouhých 43 dB, takže vás provoz nebude vyrušovat. Díky elektronickému ovládání je snímána teplota uvnitř chladničky a podle toho je přizpůsoben i provoz kompresoru. V konečném důsledku je provoz chladničky úspornější a výrazně se prodlužuje i životnost kompresoru.

Pohlídá zavření dveří

V případě, že špatně dovřete dveře lednice, pozorní vás varovným signálem, aby nebyla ohrožena čerstvost skladovaných potravin. Chladnička dokáže fungovat i pokud by se náhodou stalo, že bude přerušen elektrický proud. Nemusíte se tedy obávat o zkažení či znehodnocení skladovaných potravin. Chladnička je schopna uchovat potraviny v plně mrazeném stavu až po dobu 7 hodin.

Zapomeňte na námrazu

Díky rovnoměrné cirkulaci vzduchu nedochází na stěnách chladničky k tvorbě námrazy. S beznámrazovou technologií NO FROST se nebudete muset trávit čas ručním odmazováním lednice navíc se tímto i snižuje spotřeba energie, takže ve výsledku ještě ušetříte.

Ovládání zvládne každý

Chladnička ETA má oddělené ovládání obou částí, díky kterému si můžete nezávisle na sobě nastavit teplotu v mrazáku a chladničce. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní pomocí dotykového LED displeje.

Chytrý systém chlazení

Pokud uděláte velký nákup a naplníte chladničku potravinami o vyšší teplotě, oceníte režim SUPER chlazení. Chladnička krátkodobě zvýší svůj výkon, aby došlo k rychlému ochlazení nově vložených potravin o pokojové teplotě na teplotu nastavenou v chladničce. Podobně funguje i mrazení díky režimu SUPER, se kterým můžete velmi rychle zmrazit i velký nákup. Díky tomu dochází nejen k nastavení optimálních teplot pro uskladnění potravin, ale také k energetické úspoře.


Prémiový servis ETA

Nový majitel této chladničky získá balíček prémiových služeb, díky kterému se může na svůj nový spotřebič 100% spolehnout a starosti nechat na jiných. Prémiový servis zahrnuje Prodlužku záruky 5 let na kompresor *, zrychlený servis, který garantuje nadstandardně rychlý servisní zásah maximálně do 2 pracovních dnů od nahlášení reklamace na zákaznickou linku **. Ta je k dispozici 7 dní v týdnu nejen pro hlášení reklamací, ale také poskytne technickou podporu.

V kombinované chladničce ETA 1371 využijete maximum prostoru pro uskladnění Vašich potravin díky jejímu extra objemu 490 litrů. Tato dvoudvéřová chladnička amerického typu v moderním nerezovém designu je vybavena beznámrazovou technologií NO FROST, díky které nenamrzají ani stěny ani potraviny uvnitř. Na dotykovém LED displeji lze sledovat aktuální teplotu a nastavovat různé provozní režimy. Mimo výškově nastavitelných skleněných polic s ochranou proti rozlití obsahuje chladnička 2 extra velké boxy na zeleninu a v mrazáku najdete 2 mrazicí boxy. Interiér je osvětlen moderním LED světlem, které nejenže uspoří energii, ale má především výbornou svítivost.
Mezi její moderní vybavení patří i výrobník ledu a ledové tříště. Pokud si rádi a často dopřejete chlazené nápoje, pak si výrobník ledu zamilujete. Slouží také jako dávkovač vody. Vychlazenou vodu tak budete mít kdykoliv po ruce.

Už žádná námraza
Kombinovaná chladnička ETA1371 je vybavena moderní beznámrazovou NO FROST technologií, díky které už nemusíte trávit hodiny při ručním odmrazování lednice. Rovnoměrná cirkulace studeného vzduchu v chladničce i mrazničce zabezpečuje to, že stěny vůbec nenamrzají. Pozitivně se projevuje také na celkové spotřebě a snižuje hlučnost spotřebiče.

Chytře a úsporně
Chladnička je vybavena moderním LED osvětlením, které je o 90 % úspornější než klasická žárovka a navíc se vyznačuje mnohem lepší svítivostí, díky které budete mít mnohem větší přehled o obsahu chladničky. LED osvětlení také přispívá ke stálosti teploty uvnitř, protože nevytváří nežádoucí teplo na rozdíl od klasické žárovky.

Oddělené ovládání obou částí umožňuje nezávisle nastavit teplotu v chladničce i mrazničce. Podmínky pro uskladnění potravin jsou ovládány elektronicky, elegantní dotykové ovládání s LED displejem je jednoduché a intuitivní.

Energetickou úsporu a optimalizaci výkonu nabízejí přednastavené režimy jako je SUPER chlazení, SUPER mrazení nebo DOVOLENÁ. Režimy super mrazení a super chlazení oceníte, pokud přineste velký nákup, který budete potřebovat rychle zchladit či zmrazit.

Varovný signál upozorní na nedovřené dveře, kvalita a čerstvost vašich potravin nebude ohrožena. Při případném výpadku proudu se nemusíte bát, že byste přišli o své potraviny – chladnička je totiž schopna uchovat je v plně zmrazeném stavu až 7 hod.

Prémiový servis ETA
Nový majitel této chladničky získá balíček prémiových služeb, díky kterému se může na svůj nový spotřebič 100% spolehnout a starosti nechat na jiných. Prémiový servis zahrnuje Prodlužku záruky 5 let na kompresor, zrychlený servis, který garantuje nadstandardně rychlý servisní zásah maximálně do 2 pracovních dnů od nahlášení reklamace na zákaznickou linku. Ta je k dispozici 7 dní v týdnu nejen pro hlášení reklamací, ale také poskytne technickou podporu.