Americká lednice Samsung RS7768FHCBC EF

Samsung-RS7768FHCBC/EF

Samsung RS7768FHCBC

29.977 Kč
Samsung RS7768FHCBC
94.8

hlučnost

9/10

  odmražování

  10/10

   uspořádání poliček/šuplíků

   9/10

    kvalita zpracování

    10/10

     životnost po záruce

     10/10

      PROČ JI CHTÍT:

      • nulová zóna
      • dávkovač vody
      • výrobník ledu
      • varovný signál
      • displej
      • antibakteriální úprava

      PROTI:

      • oddělená regulace
      • superchlazení
      • supermrazení
      • změna otevírání dveří

      Nevšední lednice do každé rodiny

      Propracovaná kombinace chladničky s mrazničkou Samsung RS7768FHCBC/EF v energetické třídě A++ s moderními technologiemi a využitím mnoha funkcí dodá vašemu interiéru nádech luxusu díky své velikosti i výjimečné černé úpravě a vašim potravinám dostatek prostoru a prvotřídní péči 24 hodin denně. S objemem 361l v chladící a 184l v mrazící částí hravě pokryje potřeby každé rodiny!

      Systém Twin Cooling Plus® pro váš domov

      Díky systému Twin Cooling Plus® využívá kombinace chladničky s mrazničkou SamsungRS7768FHCBC/EFz řady H dvě samostatná proudění vzduchu a přesné ovládání teploty. Tím udržuje optimální úroveň vlhkosti jak v chladničce samotné, tak v její mrazicí části. A právě proto vaše zmrzlina nikdy nezmrzne na kost, jablka budou vždy čerstvá a kostky ledu vždy připraveny do osvěžujícího nápoje.

      Jedinečná funkce Multi Flow

      Že netušíte, na jakém principu má moderní lednice fungovat? My vám to prozradíme. Kombinace chladničky s mrazničkou Samsung RS7768FHCBC/EF má v sobě zabudovaný systém Multi Flow, kde pomocí malých ventilačních otvorů na každé polici zachovává rovnoměrnou teplotu a to i po otevření dveří. Vaše potraviny tak budou zaručeně čerstvé po dlouhou dobu. NoFrost zaručí, že vaše lednice nebude nikdy namrzat.

      Vše pro váš komfort

      Všechny informace o vaší chladničce bez nutnosti vůbec otevřít její dveře. Externí modře podsvícený LED displej vás ihned informujete o teplotě v obou částech kombinované chladničky s mrazničkou Samsung RS7768FHCBC/EF. Displej taktéž upozorňuje na potřebu výměny filtru a díky němu lehce dávkujete vodu a led. Režim dovolené zvolítepouhým dotykem.

      Led pro každou párty

      Ano, skutečně pro každou – rodinnou i tu pro přátele. Díky výrobníku ledu ClearView zabudovanému přímo ve dveřích ušetří cenný prosto v chladničce a zároveň díky němu uskladníte až 2kg ledu. Tím budete mít prostor 2 polic navíc na všechny další mražené potraviny pro váš domov. Průhledná přihrádka umožní kdykoliv zkontrolovat množství vyrobeného ledu.

      Dokonalý design u vás doma

      Konečně chladnička s mrazničkou, která dodá vašemu interiéru skutečný pocit luxusu. Její nadstandardní design zvýrazněn hladkými liniemi a lesklou povrchovou úpravou bude předmětem diskuzí a objektem zájmu. Otevřete díky rukojeti chladničky prostor ve vaší kuchyni. Rukojeť EZ je vsazena přímo do dveří, čímž opět podtrhuje eleganci a moderní provedení celé kombinaci. Zároveň je její otevírání praktické – dveře otevře každý člen domácnosti jediným dotykem. A bude k tomu stačit pouhý jeden prst a minimum námahy.

      Unikátní LED osvětlení a řešení prostoru

      Zapomeňte na nešikovné řešení vrchního osvětlení interiéru lednice. Díky LED osvětlení umístněnému podél zadní strany vnitřního prostoru budete mít mnohem více místa třeba pro vysoké nádoby. LED osvětlení taky nehřeje a tak šetří energii. Odteď vše najdete rychle a lehce.

      Dokonalá kombinace

      S antibakteriálním povrchem, dvěma přihrádkám pro uchovávání čerstvého ovoce a zeleniny, polici z tvrzeného skla s ochranou proti vytečení, hlubokému držáku na lahve, zvukové signalizaci otevřených dveří, filtru na vodu, nízké hlučnosti jenom 39dB, invertorovému kompresoru s prodlouženou 10letou zárukou a akumulační době 12hje kombinace chladničky s mrazničkou Samsung RS7768FHCBC/EF vaší vysněnou chladničkou s mrazničkou.

      Objem netto l (chladící prostor/mrazák) 361 / 184
      Energetická třída A++
      Kapacita zamrazení (kg/24) 12
      Akumulační doba (h) 12
      Dvojitý chladící systém – TWIN cooling plus™ systém (udržuje až 75% vlhkosti)
      Systém NoFrost s cirkulací vzduchu v mnoha směrech pomocí technologie Multi-Flow
      Invertorový kompresor s prodlouženou 10ti letou zárukou
      Digitální regulace teploty
      LED displej s modrým podsvícením
      Antibakteriální povrch
      Podavač vody a ledu s digitálním ovládáním, automatická výroba kostkového ledu a ledové tříště
      Dvě přihrádky pro uchování čerstvého ovoce a zeleniny
      Police z tvrzeného skla s ochranou proti vytečení
      Hluboký držák na lahve
      Zvuková signalizace otevřených dvěrí
      Filtr na vodu
      LED vnitřní osvětlení
      Hlučnost 39dB
      Barva Černá
      Rozměry (Š x V x H mm) 912 x 1789 x 747

      Dokumentace k tomuto produktu

      REF_Informacni_listy_130527.xlsx (Informační list, 43.69 KB)

       

      6 thoughts on “Americká lednice Samsung RS7768FHCBC EF

      1. dávkovač ledu
       filtrovaná voda
       uspořádání lednice a mrazáku vedle sebe

       máme cca měsíc, takže zatím nic

       Americká lednice se mi vždy líbila kvůli jejímu uspořádání. Měli jsme klasickou kombinovanou s mrazákem vespod a pokaždé když jsem šel pro něco do mrazáku, tak jsem musel lézt po zemi. Tady si věci uspořádám podle četnosti používání, tj: salámy, sýry, jogurty na horní police; otevřené mléko, limonáda nebo třeba hořčice na dveře; zavřené mléko, zavřené limonády atd. do spodních polic. V mrazáku obdobně, oblíbené zmrzliny nebo jahody (v nádobkách) na vrchní police, zeleninu, pizzy, hranolky atd. do spodních polic a šuplíků.
       Další věc byl zásobník na led a filtrovaná voda. Vodu jsme i teď filtrovali přes speciální konvici, ve které voda akorát zteplala a musela se neustále dolévat. Ačkoliv jsem to nečekal, tak jsem se na dávkovači ledu stal závislý a led si teď cpu do každého pití. 🙂 Zvažovali jsme i dražší variantu s barovými dvířky, ale nakonec jsme od ní upustili nejen kvůli ceně, ale i díky barvě, jelikož bílá nebo nerezová lednice se do kuchyně moc nehodila. Černá barva nebyla rozhodující důvod, ale utvrdila nás ve výběru tohoto typu.
       Další skvělá věc, kterou jsme v současné lednici neměli (ale teď se již dává běžně) je zadní osvětlení, takže potemnělá lednička díky věcem před jedinou žárovkou se již nekoná.
       Pokud jde o nevýhody nebo věci, které mi u ní chybí, tak jsem si říkal, že by bylo super mít rovnou v lednici i dávkovač na šťávu nebo třeba výrobník ledové tříště. Nakonec mi ale došlo, že to je vlastně nesmysl, protože by jak suroviny, tak další mechanismus zabíral spoustu místa a co člověk, to jiná chuť a tak by tam těch zásobníků na příchutě muselo být hodně.
       No a na závěr pár věcí k nevýhodám zmíněným u jiných recenzentů:
       – hlučnost – to je asi jediná věc, se kterou bych mohl souhlasit, ale je tu opět ale. Drtit led z kostek se potichu rozhodně nedá, napouštění vody pro výrobník ledu, stejně jako při odběru přes dávkovač provázejí hlučnější cvakavé zvuky, které ale problém můžou působit pouze uprostřed noci, pokud ve vedlejší místnosti někdo spí. No a nakonec kompresor má standardní hlučnost a může vadit pouze člověku, který má lehký spánek a spí ve stejné místnosti jako je tato lednice.
       – chybějící odkapávač na vodu – je zde drobný žlábek a ten bohatě stačí, pokud totiž voda odkapává, tak to znamená, že je člověk buď nešikovný a nebo má porouchaný dávkovač, který kapat nemá
       – létající led po místnosti – opět záleží na šikovnosti, já stejně jako třeba ve FastFoodech dávám sklenici až úplně nahoru pod dávkovač a tak s tím nemám problém
       – neosvětlený prostor dávkovače pro noční provoz – je sice fakt, že to může někomu chybět, ale já si stejně v kuchyni rozsvítím a jestli teda zmačknu vypínač světla nebo tlačítko u dávkovače je jedno (pokud by mělo světýlko svítit neustále, tak by to podle mne působilo zbytečně rušivě)

      2. Ledovač tříště a kostek , filtrovaná voda, úspora energie americké ledničky A++, prostor, krásné černé provedení, záruka 10 let, lehoučké otevírání, plno funkcí pro lepší uskladňování zeleniny a potravin, krásný desing.
       Přepnutí termostatu pro dovolené možnost vypnutí chodu lednice a ponechání chodu mražáku!.
       Na velikosti lednice je opravdu tichá!
       Je to krásný doplněk do kuchyně a né žádná nerezová či bílá bedna.

       – nic

       Úžasná lednice pro krásný desing , uspora energie s maximálním prostorem.

      3. Z nabídky nejvíc vyhovuje poměr cena versus požadavky na výrobek

      4. Perfektní výrobník ledu a drti. Jednoduchá instalace.

       Prozatím jsme s lednicí spokojeni.

      5. Nádherný design
       Na její výbavu velmi příjemná cena
       Nadstandardní vybavení
       Obrovský prostor
       Lehounké otevírání dveří
       Luxusní osvětlení
       Příjemně chladná voda
       Výrobník ledu a tříště
       Překvapivě tichá
       Na to že je to americká lednice se v této cenové relaci spotřeba A++ jen tak nenajde

       Neumí sama nakupovat

       Tuto lednici jsem vybíral dlouho, přečetl jsen stovky různých srovnání, testů a recenzí jednotlivých typů, prošel mnoho prodejen elektra a snažil se z prodavačů vydolovat co nejvíce informací o tomto typu lednic..
       Do konečného výběru jsem ji nominoval i díky luxusnímu vzhledu, ale hlavně díky jejímu vybavení a příjemné ceně.
       Na podrobnou recenzi je asi ještě brzy, máme ji jen krátce, ale pořád nás překvapuje jak skvěle je vymyšlená a splňuje všechna moje i manželčina očekávání.
       Za svůj život jsem měl chladniček několik, ale tato mě opravdu příjemně překvapila tím jak je prostorná a přitom nabitá funkcemi.
       Je ideální pro rodinu s dětmi, její prostor je dokonale osvětlený a skvěle rozvržený.
       Myslím že za tuto cenu je to dokonalá lednice.

      6. Lednici máme cca měsíc a zatím spokojenost
       + Snadná instalace lednice i přívodu vody

       – maličkost :)) zmatený návod

       Produkt jsme si vybrali, protože splňoval naše kritéria a těmi bylo, cena / objemu lednice / hluk, což tato lednice splňovala. Od spuštění lednice zatím uběhlo necelý měsíc a jsme spokojeni. Jen malá výtka k návodu, který mi připadnul značně nepřehledný, mnohdy zbytečně složitě napsaný, nezbytné je opravdu dát pozor na vzdálenost lednice od zdi. Chtěli jsme mít více lednici „nalepenou“ na zdi, což se nám projevilo, že přestala mrazit, ale žádné upozornění se nekonalo, takže kdyby si člověk nevšiml, že teplota, která se zobrazuje na při otevření dveří, se zvýšila změnila ani by si to neuvědomil.

      Napsat komentář