Vinotéka Hyundai VIN 18 DZ

Vinotéka Hyundai VIN 18 DZ

Hyundai VIN 18 DZ

cca 4.999 Kč
Hyundai VIN 18 DZ
89.6

hlučnost

7/10

  odmražování

  8/10

   uspořádání poliček/šuplíků

   10/10

    kvalita zpracování

    10/10

     životnost po záruce

     10/10

      PROČ JI CHTÍT:

      • prosklené dveře
      • objem 53 l
      • en. tř. B
      • oddělená regulace
      • LED displej

      PROTI:

      • automatické odmrazování
      • varovný signál
      • antibakteriální úprava
      • změna otevírání dveří

      Vychutnejte si dokonale vychlazené víno i u vás doma!

      Správné podávání vína nepředstavuje pouze jeho prosté otevření a nalití do sklenice. Abyste si víno patřičně vychutnali, je třeba jej správně skladovat. Se správným vychlazením a skladováním vína vám pomůže domácí vinotéka Hyundai, která mu zajistí konstantní teplotu, vlhkost, přítmí a správnou polohu. Lednice toto nabídnout nemohou, stejně jako běžné sklepy, které v dnešní době navíc mnoho domácností k dispozici ani nemá.


      Volně stojící vinotéka Hyundai VIN 18 DZ má elegantní černé provedení se zrcadlově tónovanými prosklenými dvířky. Je tak ideálním interiérovým doplňkem do všech kuchyní, bytů, domů nebo chat.

      Je vybavena drátěnými policemi, na které můžete uložit až 18 lahví vína o maximální velikosti 8 x 33 cm a je tak skvělou volbou pro milovníky a sběratele různých druhů vín. Navíc tato vinotéka také disponuje duální zónou chlazení, která umožňuje nastavit dvě různé teploty a skladovat tak červené i bílé víno při správné teplotě. Ve spodní části můžete nastavit teplotu v rozsahu 8 – 18 °C a v horní zóně 12 – 18 °C.

      Oceníte i LED displej, který zobrazuje aktuální vnitřní teplotu a jednoduché dotykové ovládání. Vnitřní LED světlo poskytuje příjemné prosvětlení vnitřní části při umístění v tmavém prostředí, nebo ve večerních hodinách.

      Nemusíte se ani bát umístit si vinotéku do obývacího pokoje, polovodičový chladící systém zaručuje tichý chod bez vibrací. Se spotřebou 0,48 kWH/24 hodin se řadí do energetické třídy B.

       

      One thought on “Vinotéka Hyundai VIN 18 DZ

      1. Vinotéka má duální zónu, což hodně využiji pro skladování bílého i červeného vína, jenoduché ovládání, nemusím na nic dávat pozor, prostě paráda. Kdo má rád víno a správně vychlazené, doporučuji.

      Napsat komentář