Kombinovaná lednice ETA 236490010 nerez

ETA 236490010

ETA 236490010 nerez

9.990 - 13.490 Kč
9.7

Hlučnost

9.5/10

Odmrazování

9.0/10

Vnitřní uspořádání

10.0/10

Kvalita zpracování

10.0/10

Poruchovost

10.0/10

Proč ji chtít:

 • Spotřeba A++
 • Hlučnost 42 dB
 • Držák na láhve
 • Odolnost vůči otiskům prstů
 • Fresh zóna
 • Vnitřní LED osvětlení
 • Změna otevírání dveří

Co jí chybí:

 • Nulová zóna
 • No Frost
 • Oddělená regulace
 • Superchlazení/supermrazení
 • Varovný signál
 • Displej
 • Prázdninový režim

Překvapí prostorem i nízkou spotřebou

Kombinovaná chladnička ETA2364 je prostorná chladnička s nízkou spotřebou energie v energetické třídě A++. Díky univerzální šířce 60 cm se bez problémů vejde do každé kuchyně. Výhodou je také speciální úprava vnějšího nerezového povrchu, který je odolný vůči otiskům prstů. Nebudete tak muset chladničku neustále leštit, a přesto bude vypadat dokonale čistě.

Uchová dostatek potravin pro celou rodinu

Velká vnitřní kapacita chladničky poskytuje dostatečný prostor pro uskladnění velkého množství potravin. K přehlednému uskladnění potravin do chladničky slouží tři police z bezpečnostního skla, které jsou výškově nastavitelní a umožňují přizpůsobení prostoru velikosti skladovaných potravin. Nechybí ani dva velké šuplíky na ovoce a zeleninu. Potraviny můžete uskladnit také ve dveřních přihrádkách chladničky, kde se díky nastavitelným bočním přihrádkám bez problémů vejdou i dvoulitrové lahve.

Fresh zóna pro čerstvé potraviny

Ke skladování čerstvých nebo špatně udržovatelných potravin slouží zásuvka s Fresh zónou, ve které je teplota konstantně udržována teplota nižší, než je v chladničce, a to těsně nad bodem mrazu. Tento box umožňuje uchovávat například maso, ryby nebo uzeniny déle čerstvé. Zajisté také oceníte, že nežádoucí pachy potravin se z této zóny nedostanou do celé chladničky.

Dlouhodobé mrazení bez narušení kvality

Prostor mrazáku je systematicky rozdělen třemi šuplíky, do kterých si můžete potraviny přehledně uskladnit a mít tak vždy dobrý přehled o skladovaných mrazených potravinách. Mrazící kapacita je 4 kg / 24 hodin, což znamená, že mrazák je schopen za 24 hodin zmrazit až 4 kilogramy potravin o pokojové teplotě na teplotu nastavenou v mrazáku. Díky klimatické třídě **** je možné uchovávat potraviny po dlouhou dobu při velmi nízkých teplotách, aniž by byla ovlivněna jejich kvalita. Výhodou mrazáku je také praktické tvořítko na led, které oceníte zejména v letních měsících.

Vždy dobrý přehled o potravinách

Dobrý přehled o skladovaných potravinách usnadňuje také praktické LED osvětlení s velmi dobrou svítivostí. Tento typ osvětlení se v porovnání s klasickou žárovkou vyznačuje velmi nízkou spotřebou energie, která může být až o 90 % nižší. Na rozdíl od klasické žárovky nevytváří LED osvětlení teplo, takže nenarušuje nastavenou nízkou teplotu v chladničce a přisívá ke stálosti teploty uvnitř.

Pracuje i bez elektřiny

Chladnička dokáže fungovat i pokud by se náhodou stalo, že bude přerušen elektrický proud. Nemusíte se tedy obávat o zkažení či znehodnocení skladovaných potravin. Chladnička je schopna uchovat potraviny v plně mrazeném stavu až po dobu 21 hodin.

KOMBINOVANÁ CHLADNIČKA ETA23649010
Elegantní nerezová chladnička ETA2364 si najde své místo v každé kuchyni. Povrch je opatřen úpravou proti otiskům prstů. Potěší vás nízká spotřeba, chladnička se totiž řadí do úsporné energetické třídy A++. Dokonalé uchování masa a ryb zajišťuje Fresh zóna, která udržuje v zásuvce trvalou teplotu lehce nad bodem mrazu. Nechybí ani XXL box na zeleninu a ovoce. Mimo skleněných polic uvnitř najdete i praktickou polici na lahve. Interiér je osvětlen moderním LED světlem, které nejenže uspoří energii, ale má především výbornou svítivost. Vzhledem ke své univerzální šířce 60 cm se vejde do každé kuchyně.

Chytře a úsporně
Chladnička je vybavena moderním LED osvětlením, které je o 90 % úspornější než klasická žárovka a navíc se vyznačuje mnohem lepší svítivostí, díky které budete mít mnohem větší přehled o obsahu chladničky. LED osvětlení také přispívá ke stálosti teploty uvnitř, protože nevytváří nežádoucí teplo na rozdíl od klasické žárovky.

Speciální box s Fresh zónou umožňuje uchovat maso, ryby i uzeniny mnohem déle čerstvé. V tomto prostoru se udržuje nižší teplota, než ve zbytku chladničky. Nežádoucí pachy se navíc nedostanou mimo tuto přihrádku.

Při případném výpadku proudu se nemusíte bát, že byste přišli o své potraviny – chladnička je totiž schopna uchovat je v plně zmrazeném stavu téměř celý jeden den.

Prémiový servis ETA
Nový majitel této chladničky získá balíček prémiových služeb, díky kterému se může na svůj nový spotřebič 100% spolehnout a starosti nechat na jiných. Prémiový servis zahrnuje Prodlužku záruky 5 let na kompresor, zrychlený servis, který garantuje nadstandardně rychlý servisní zásah maximálně do 2 pracovních dnů od nahlášení reklamace na zákaznickou linku. Ta je k dispozici 7 dní v týdnu nejen pro hlášení reklamací, ale také poskytne technickou podporu.

(*) Podmínky služby Prodlužka záruky jsou specifikovány na www.prodluzka.eta.cz
(**) Podmínky Zrychleného servisu jsou specifikovány na www.eta.cz/servis

ETA je Nejdůvěryhodnější značkou 2018! Značka ETA obhájila prvenství a získala toto prestižní ocenění již potřetí v řadě.

Klíčové funkce kombinované chladničky ETA23649010 – Vnitřní LED osvětlení
– Nastavitelný termostat
– Fresh zóna pro uskladnění čerstvého masa a ryb
– XXL box na zeleninu a ovoce
– Nerezový povrch s úpravou proti otiskům prstů

Vybavení – Elegantní zapuštěná madla
– Skleněné police z bezpečnostního skla
– Nastavitelné dveřní přihrádky, do kterých se pohodlně vejdou i dvoulitrové lahve
– Praktická police na 4 lahve, kterou můžete podle potřeby přesunout
– Praktické tvořítko na led

Parametry – Energetická třída A++
– Rozměry: 60 cm (š) x 185,8 cm (v) x 60,5 cm (h)
– Celkový užitný objem 312 l (chladničky 223 l / mraznička 89 l)
– Roční spotřeba energie 212 kWh
– Klimatická třída ST, třída mrazení ****
– Výškově stavitelné nožky
– Možnost jednoduché záměny stran otevírání dveří
– Snadno vyměnitelné dveřní těsnění
– Hmotnost 58 kg
– Autonomie při výpadku proudu: 21 hod
– Mrazící kapacita 4 kg (24 hod)
– Velmi nízká hlučnost 42 dB