Lednice LG GBB539SWCWS

LG-GBB539SWCWS

LG GBB539SWCWS

9.990 Kč
LG GBB539SWCWS
97.2

hlučnost

9/10

  odmrazování

  10/10

   uspořádání poliček/šuplíků

   10/10

    kvalita zpracování

    10/10

     životnost po záruce

     10/10

      PROČ JI CHTÍT:

      • No Frost
      • oddělená regulace
      • supermrazení
      • varovný signál
      • změna otvírání dveří
      • antibakeriální úprava

      PROTI:

      • nulová zóna
      • superchlazení
      • dávkovač vody
      • výrobník ledu
      • displej

      Prostorná chladnička s chytrým systémem No Frost!

      Vyměňte starou za novou! Pořiďte si prostornou beznámrazovou kombinaci chladničky s mrazničkou LG GBB539SWCWS v elegantní bílé barvě, která se může pochlubit velkým a velmi dobře uspořádaným vnitřním prostorem a množstvím moderních technologií, mezi které se řadí i jedinečný Total No Frost. Už nikdy nemusíte ručně odmrazovat mrazničku!

      Prostorný a vysoce kvalitní spotřebič

      Zajímavě vybavená kombinovaná chladnička LG se pyšní opravdu velkým prostorem, jehož celkový užitný objem činí 318 litrů. Svým jedinečným uspořádáním nabízí ideální vlastnosti pro uložení potravin čtyř až pětičlenné rodiny. Díky použitým inovativním funkcím spotřebič spadá do energeticky efektivní třídy A+ a radost vám udělá i příjemně tichým provozem, který u tohoto modelu činí pouhých 41 dB. Renomovaný výrobce LG potvrzuje vysokou kvalitu svého výrobku poskytnutím exkluzivní 10leté záruky na kompresor.

      Chytré technologie

      Volně stojící chladnička zaujme především technologií Total No Frost, díky níž nedochází k vytváření námrazy v chladící ani v mrazící části, takže nemusíte spotřebič odmrazovat. Požadovaného efektu je dosaženo díky rovnoměrnému rozmístění studeného vzduchu, což zároveň prodlužuje trvanlivost potravin a uchovává je déle čerstvé. Rozšířené proudění chladného vzduchu Multi Air Flow zajišťuje efektivní cirkulaci a eliminuje teplotní odchylky. Pomocí tohoto systému se po každém otevření dvířek chladničky rychle obnoví nastavená vnitřní teplota.

      Skvělé uspořádání chladničky

      Celkový užitný objem chladničky je 227 litrů a disponuje efektivním osvětlením LED diodou a vnitřním displejem. K dispozici máte čtyři poličky z tvrzeného skla a oddělený box na ovoce a zeleninu s automatickou regulací vlhkosti. Ve dveřích najdete další tři přihrádky vhodné k uložení menších drobnějších potravin a samozřejmostí je i držák na křehká vajíčka. Výhodou je celkové provedení spotřebiče, které při otevření dveří v úhlu 90° zajistí snadné vysunutí všech přihrádek.

      Objemná mrazící část

      Mrazící část nabízí objem o velikosti 91 litrů a poskytuje dostatek místa i na vytvoření rodinných zásob masa či zeleniny. Její prostor je prakticky rozdělen pomocí tří plastových boxů. Vyniká i svou mrazící kapacitou, která zvládá zamrazit až 9 kg za 24 hodin, přičemž akumulační doba při výpadku elektrické energie činí 16 hodin.

      Komfortní funkce

      Potěší vás vynikající antibakteriální ochrana dveřního těsnění Bioshield, která zamezí šíření bakterií a plísní a zabezpečí tak ideální a hygienicky perfektní prostředí pro uchování maximální čerstvosti potravin. Spotřebič nabízí nadstandardní službu v případě náhlé poruchy Smart Diagnosis. Stačí k lednici přiložit chytrý telefon a nástroj pro rychlou diagnostiku během 20 sekund rozpozná problém a vypíše jeho příčinu.

       

      Barva: bílá
      Třída energetické účinnosti A+
      Roční spotřeba energie (kWh/rok) 307
      Užitný objem, chladicí zóna celkem (l) 227
      z toho skladovací prostor pro čerstvé potraviny (l) 227
      Užitný objem, mrazicí zóna (l) 91
      Hvězdičkové označení (4)****
      Nenamrzající Ano
      Doba skladování při poruše (h) 16
      Kapacita mražení (kg/24h) 9
      Klimatická třída SN-T
      Hlučnost (dB(A) re 1pW) 41
      Rozměry přístroje vxšxh (cm) 190×59,5×68,6
      Váha brutto (kg)83
      Váha netto (kg)76
      Jištění (A)10
      Napětí (V) 220-240
      Frekvence (HZ)50

      Vybavení chladničky

      Vnitřní osvětlení LED
      Police z tvrzeného skla
      Zásuvka – dolní
      Držák na vajíčka

      Vybavení mrazničky

      Zásuvky / police 3 /

       

      5 thoughts on “Lednice LG GBB539SWCWS

      1. Velká, kvalitní zpracování.
       Nastavené teploty odpovídají skutečnosti ( měřeno teploměrem). Kupodivu nejchladnější jsou horní 2 přihrádky, ve spodních je teplota o 1-2 stupně vyšší.
       V D testu bylo u LG uveden jen průměrný výkon chlazení.
       Nesouhlasím, v porovnání se starší dvoukompresor. Electrolux, není výkon určitě horší
       Dobrý poměr výkon- cena.

       Při zapínání a vypínání mírně rušivé zvuky.
       Otravný alarm otevřených dveří, naštěstí jde vypnout.
       Na jiné uspořádaní potravin je třeba si zvyknout.

       Hodnocení po 2 měsících Jsem celkem náročný uživatel.

       Lednice dodána pečlivě zabalená. Napájecí šňůra vede z vrchu a dosáhne přesně na zem. Pokud nemáte zás. za lednicí , budete potřebovat prodlužku. Vzadu má kolečka, takže při nadlehčení čela, lze po rovné podlaze posunovat.
       Doporučení, že lednice má být nakloněna mírně vzad, je špatné, protože dveře potom nedrží v otevřené poloze.
       Při provozu vydává šumivý zvuk, nejvice podobný běžící klimatizaci. Asi daň za no frost ( v lednici I mrazničce cirkuluje vzduch. Při zapínání a vypínání mírně rušivé “ zabzučení“. Zavírá – otvírá nějaký ventil ?
       Odhaduji, že lednice ostatních značek na tom budou s hlučností podobně.
       Bude vnímána určitě rozdílně v malé kuchyňce s kamennou dlažbou a nebo větší místnosti s linem.
       Provedení lednice je solidní, poctivé a doufám , že alespoň 10 let vydrží.

      2. Na svoji velikost relativně levná lednice, automatické odmrazování v ceně a bezkonkurenční záruka 10 let na kompresor. Nedostatečná pro zákazníka, který požaduje nulové zóny, či další přihrádky na to či ono. Tento výrobek je taková klasika bez módních výstřelků. Má opravdu velký a využitelný vnitřní prostor oproti konkurenci Pro mně není co řešit.

       Postrádá pro mně zbytečné funkce a je vyrobená v Polsku.

       Byl jsem rozhodnut pro německou konkurenci. Po pečlivém srovnání cen, velikostí a výkonu použitelného vybavení i zpracování nebylo co řešit. Doporučuji porovnat vše v reálu, nenechat se zlákat marketingem či rozhodovat se po netu. Kočkopes Liebher a Miele je nesrovnatelně dražší mají nesmyslně zúžený mrazák a využitelnost polic je pro mně horší. Kočkopes Bosch a Siemens je podobný, nicméně jim za tuto cenu chybí automatické odmrazování a ona 10ti letá záruka na kompresor. Cena je u nich lehce vyšší. Přestože věřím, že německé výrobky byly nadprůměrně kvalitní, nyní již jsou pouze průměrné. A stejně je montuje německý turek. Proto nezbývá než tuto lednici doporučit.

      3. Hodne mista jak v lednici tak v mrazaku, vyborne usporadani, ocenuji i alarm otevrenych dveri..jednim slovem: bezchybna!

       – Malinko hlucnejsi

      4. Klasická komb.lednice dobře řešená

       – zatím nic

       automatické odmražování jak lednice,tak mražáku

      Napsat komentář