Konzolové stolky


Bílý konzolový stolek Actona Satley

Bílý konzolový stolek Actona Satley

👌 Lehký závan nostalgie kombinovaný s čistými liniemi skandinávského stylu. To všechno k vám domů zanese tento kousek, který si zamilujete na první pohled. O značce: Actona je dánská značka , ve které je viditelný typický podpis severského designu . Ač nábytek působí moderně a svěže, najdete v něm okaté náznaky minulosti, která ve Skandinávii přinesla zajímavý a neokoukaný design v retro stylu . - Délka: 91.5 cm - Šířka: 30 cm - Výška: 100 cm - Nosnost: 18 kg - Váha: 18 kg - Tloušťka: 1.5 cm - Výška nohou: 69 cm - Vlastnosti: Se šuplíky, S..



Konzolový stolek Actona Seaford

Konzolový stolek Actona Seaford

👌 Vdechněte svému domovu špetku skandinávského kouzla s nadčasovým nábytkem značky Actona. Vládne mu design plný čistých linií a minimalistu, návrháři se však postarali také o to, aby jednotlivé kousky působily útulně a hřejivě. O značce: Současný design, který však pamatuje na minulost a bere si z ní to nejlepší. Taková je strategie dánské značky Actona, která tak ve svém nábytku kombinuje modernu s lehkými retro akcenty odkazujícími na to nejzajímavější, co severský design dosud přinesl. - Délka: 100 cm - Šířka: 35 cm - Výška: 79 cm - Váha:..



Černý konzolový stolek s železnými nohami Actona Newcastle

Černý konzolový stolek s železnými nohami Actona Newcastle

👌 Konzolový stolek Actona Newcastle spojuje elegantní vzhled a nezaměnitelnou praktičnost. Umístit ho můžete nejen do obývacího pokoje, skvěle se hodí třeba do chodby, kde budete mít klíče či kabelku při odchodu na dosah ruky. Kovová deska stolu je navíc odolná proti poškrábání či mírnému mechanickému opotřebení. - Výška: 79 cm - Váha: 9 kg - Tloušťka: 2.5 cm - Výška nohou: 79 cm - Nosnost: 30 kg - Délka: 100 cm - Šířka: 35 cm - Vlastnosti: S poličkou/poličkami - Barva nohou: Černá - Materiál desky stolu: Kov - Povrchová úprava: Práškově..



Černý dřevěný stolek s vitrínou BePureHome

Černý dřevěný stolek s vitrínou BePureHome

👌 Konzolový stolek, který je opravdovou designovou lahůdkou. Úložný prostor je zároveň originální vitrínou. Deska je rozdělena na dvě částí s odklápějícími dvířky. Konstrukce je vyrobena za pomoci oblíbeného borovicového dřeva a dřevotřískové desky. Rozměry: • levá odklápěcí dvířka – 38 x 30 cm (šířka x délka) • pravá odklápěcí dvířka – 38 x 66,5 cm • výška nohou – 77 cm • zásuvka – 64 x 42 x 6,5 cm (šířka x hloubka x výška) • výška vitrín – od 10 do 17 cm • hloubka vitrín – 41 cm - Délka: 46 cm - Šířka: 101 cm -..



Konzolový stolek s 2 šuplíky z jasanového dřeva a kovovou konstrukcí Canett Cara délka 120 cm

Konzolový stolek s 2 šuplíky z jasanového dřeva a kovovou konstrukcí Canett Cara délka 120 cm

👌 Nepatrný a jemný minimalismus se sešel v kolekci odkládacích stolků značky Canett. Jsou vyrobeny z jasanového dřeva a umístit je můžete do industriálního interiéru stejně jako do toho romantického. Jsou to takoví interiéroví chameleoni a vypadají skvěle opravdu kdekoli! - Délka: 120 cm - Šířka: 41 cm - Výška: 78 cm - Váha: 28.9 kg - Vlastnosti: Se šuplíky - Barva nohou: Černá - Materiál nohou: Železo - Materiál desky stolu: Dřevovláknitá deska - Dekor: Jasan - Povrchová úprava: Dýha, Lakované, Bělené - Barva dřeva: Světlé dřevo - Péče: Čistit..



Černý konzolový stolek z dubového dřeva a kovovými nohami Canett Oxford délka 120 cm

Černý konzolový stolek z dubového dřeva a kovovými nohami Canett Oxford délka 120 cm

👌 Nepatrný a jemný minimalismus se sešel v kolekci odkládacích stolků značky Canett. Jsou vyrobeny z dubového dřeva a umístit je můžete do industriálního interiéru stejně jako do toho romantického. Jsou to takoví interiéroví chameleoni a vypadají skvěle opravdu kdekoli! - Délka: 120 cm - Šířka: 40 cm - Výška: 81 cm - Váha: 35 kg - Barva nohou: Černá - Materiál nohou: Železo - Materiál desky stolu: Dřevovláknitá deska - Dekor: Dub - Povrchová úprava: Dýha, Lakované - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní..



Konzolový stolek s 2 šuplíky z jasanového dřeva a kovovou konstrukcí Canett Cara délka 80 cm

Konzolový stolek s 2 šuplíky z jasanového dřeva a kovovou konstrukcí Canett Cara délka 80 cm

👌 Nepatrný a jemný minimalismus se sešel v kolekci odkládacích stolků značky Canett. Jsou vyrobeny z jasanového dřeva a umístit je můžete do industriálního interiéru stejně jako do toho romantického. Jsou to takoví interiéroví chameleoni a vypadají skvěle opravdu kdekoli! - Délka: 80 cm - Šířka: 41 cm - Výška: 78 cm - Váha: 22.2 kg - Vlastnosti: Se šuplíky - Barva nohou: Černá - Materiál nohou: Železo - Materiál desky stolu: Dřevovláknitá deska - Dekor: Jasan - Povrchová úprava: Dýha, Lakované, Bělené - Barva dřeva: Světlé dřevo - Péče: Čistit vlhkým..



Černý konzolový stolek Canett Coster

Černý konzolový stolek Canett Coster

👌 Nepatrný a jemný minimalismus se sešel v kolekci odkládacích stolků značky Canett. Umístit je můžete do industriálního interiéru stejně jako do toho romantického. Jsou to takoví interiéroví chameleoni a vypadají skvěle opravdu kdekoli! O ZNAČCE Canett je dánská značka, která svůj úspěch založila na spokojených zákaznících. Nabízí širokou škálu menšího nábytku v neokoukaném designu, který si zamilovali lidé po celém světě. - Váha: 25 kg - Materiál nohou: Kov - Materiál desky stolu: Dřevovláknitá deska - Dekor: Dub - Povrchová úprava: Dýha -..



Bílý konzolový kovový stůl Custom Form Tensio 100 x 35 cm

Bílý konzolový kovový stůl Custom Form Tensio 100 x 35 cm

👌 Milovníci minimalismu a moderního designu zbystřete. Přichází kolekce Tensio se svými konzolovými stoly od mladé inovativní značky Custom Form. Tento nápaditý fešák je celý kovový. Nese se v přímých liniích, které si i tak dokáží pohrát s vaší fantazií a obýváku či vstupní hale dodat tu správnou jiskru. - Délka: 100 cm - Šířka: 35 cm - Výška: 75 cm - Váha: 24 kg - Tloušťka: 2 mm - Výška nohou: 74.8 cm - Nosnost: 30 kg - Materiál desky stolu: Kov - Barva nohou: Bílá - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe -..



Černý konzolový kovový stůl Custom Form Tensio 100 x 35 cm

Černý konzolový kovový stůl Custom Form Tensio 100 x 35 cm

👌 Milovníci minimalismu a moderního designu zbystřete. Přichází kolekce Tensio se svými konzolovými stoly od mladé inovativní značky Custom Form. Tento nápaditý fešák je celý kovový. Nese se v přímých liniích, které si i tak dokáží pohrát s vaší fantazií a obýváku či vstupní hale dodat tu správnou jiskru. - Délka: 100 cm - Šířka: 35 cm - Výška: 75 cm - Váha: 24 kg - Tloušťka: 2 mm - Výška nohou: 74.8 cm - Nosnost: 30 kg - Materiál desky stolu: Kov - Barva nohou: Černá - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe -..



Konzolový kovový stůl ve zlaté barvě Custom Form Tensio 100 x 35 cm

Konzolový kovový stůl ve zlaté barvě Custom Form Tensio 100 x 35 cm

👌 Milovníci minimalismu a moderního designu zbystřete. Přichází kolekce Tensio se svými konzolovými stoly od mladé inovativní značky Custom Form. Tento nápaditý fešák je celý kovový. Nese se v přímých liniích, které si i tak dokáží pohrát s vaší fantazií a obýváku či vstupní hale dodat tu správnou jiskru. - Délka: 100 cm - Šířka: 35 cm - Výška: 75 cm - Váha: 24 kg - Tloušťka: 2 mm - Výška nohou: 74.8 cm - Nosnost: 30 kg - Materiál desky stolu: Kov - Barva nohou: Zlatá - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe -..



Bílý konzolový kovový stůl s policí Custom Form Tensio 100 x 35 cm

Bílý konzolový kovový stůl s policí Custom Form Tensio 100 x 35 cm

👌 Milovníci minimalismu a moderního designu zbystřete. Přichází kolekce Tensio se svými konzolovými stoly od mladé inovativní značky Custom Form. Tento nápaditý fešák je celý kovový. Nese se v přímých liniích, které si i tak dokáží pohrát s vaší fantazií a obýváku či vstupní hale dodat tu správnou jiskru. - Délka: 100 cm - Šířka: 35 cm - Výška: 75 cm - Váha: 30 kg - Tloušťka: 2 mm - Výška nohou: 74.8 cm - Nosnost: 30 kg - Barva nohou: Bílá - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Vyžaduje montáž: Ne -..



Konzolový kovový stůl ve zlaté barvě s policí Custom Form Tensio 100 x 35 cm

Konzolový kovový stůl ve zlaté barvě s policí Custom Form Tensio 100 x 35 cm

👌 Milovníci minimalismu a moderního designu zbystřete. Přichází kolekce Tensio se svými konzolovými stoly od mladé inovativní značky Custom Form. Tento nápaditý fešák je celý kovový. Nese se v přímých liniích, které si i tak dokáží pohrát s vaší fantazií a obýváku či vstupní hale dodat tu správnou jiskru. - Délka: 100 cm - Šířka: 35 cm - Výška: 75 cm - Váha: 30 kg - Tloušťka: 2 mm - Výška nohou: 74.8 cm - Nosnost: 30 kg - Barva nohou: Zlatá - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Vyžaduje montáž: Ne -..



Černý konzolový stolek Custom Form Memo

Černý konzolový stolek Custom Form Memo

👌 Konzolový stolek od značky Custom Form se stane nepřehlédnutelným designovým doplňkem vašeho bydlení. Přitom ale nabízí tolik žádaný a využitelný odkládací prostor pro nezbytné maličkosti či dekorace. Skvěle bude vypadat hlavně v předsíni. Můžete na něj dát misku s klíči, rodinné fotografie nebo vázu s květinami. Impozantní dojem zaručen ♥ - Délka: 100 cm - Šířka: 30 cm - Výška: 75 cm - Váha: 15 kg - Tloušťka: 2 mm - Výška nohou: 74.8 cm - Nosnost: 40 kg - Vyžaduje montáž: Ne - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a..



Černý konzolový stolek s dubovou deskou Custom Form Julita

Černý konzolový stolek s dubovou deskou Custom Form Julita

👌 Konzolový stolek od značky Custom Form se stane nepřehlédnutelným designovým doplňkem vašeho bydlení. Přitom ale nabízí tolik žádaný a využitelný odkládací prostor pro nezbytné maličkosti či dekorace. Skvěle bude vypadat hlavně v předsíni. Můžete na něj dát misku s klíči, rodinné fotografie nebo vázu s květinami. Impozantní dojem zaručen ♥ - Délka: 100 cm - Šířka: 30 cm - Výška: 92 cm - Váha: 15 kg - Tloušťka: 2 cm - Výška nohou: 90 cm - Nosnost: 40 kg - Dekor: Dub, Matný - Vyžaduje montáž: Ne - Barva nohou: Černá - Materiál desky stolu:..



Bílý konzolový stolek s dubovou deskou Custom Form Julita

Bílý konzolový stolek s dubovou deskou Custom Form Julita

👌 Konzolový stolek od značky Custom Form se stane nepřehlédnutelným designovým doplňkem vašeho bydlení. Přitom ale nabízí tolik žádaný a využitelný odkládací prostor pro nezbytné maličkosti či dekorace. Skvěle bude vypadat hlavně v předsíni. Můžete na něj dát misku s klíči, rodinné fotografie nebo vázu s květinami. Impozantní dojem zaručen ♥ - Váha: 15 kg - Délka: 100 cm - Šířka: 30 cm - Výška: 75 cm - Tloušťka: 2 cm - Výška nohou: 90 cm - Nosnost: 40 kg - Barva nohou: Bílá - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní..



Černý konzolový stolek Custom Form Julita

Černý konzolový stolek Custom Form Julita

👌 Doplňte svým obývák, předsíň či ložnici o opticky nerušivý prvek, který ladně splyne s ostatním nábytkem. Mimoto je pevný, bez pohnutí stojí na místě a ani po letech neztratí nic ze svého půvabu. - Váha: 20 kg - Délka: 100 cm - Šířka: 30 cm - Výška: 75 cm - Tloušťka: 2 mm - Výška nohou: 74.8 cm - Nosnost: 40 kg - Barva nohou: Černá - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Vyžaduje montáž: Ne - Materiál desky stolu: Kov - Země původu: PL - Materiál nohou: Ocel - Povrchová úprava: Práškově natírané -..



Konzolový stolek s černou konstrukcí a deskou z masivního dubového dřeva Custom Form Memo délka 100 cm

Konzolový stolek s černou konstrukcí a deskou z masivního dubového dřeva Custom Form Memo délka 100 cm

👌 Odkládací stolky od Custom Form jsou tvarově jednoduché a přitom tak nápadné! Stanou se dominantou každého prostoru, ať už je budete aktivně používat, nebo na ně postavíte vázu s čerstvě řezanou květinou - Délka: 100 cm - Šířka: 30 cm - Výška: 75 cm - Váha: 15 kg - Tloušťka: 2 cm - Výška nohou: 73 cm - Nosnost: 40 kg - Dekor: Dub - Barva nohou: Černá - Materiál desky stolu: Dřevo masiv - Specifický materiál desky stolu: Masiv dub - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Vyžaduje montáž: Ne - Barva dřeva:..



Černý konzolový stolek Custom Form Tensio délka 100 cm

Černý konzolový stolek Custom Form Tensio délka 100 cm

👌 Odkládací stolky od Custom Form jsou tvarově jednoduché a přitom tak nápadné! Stanou se dominantou každého prostoru, ať už je budete aktivně používat, nebo na ně postavíte vázu s čerstvě řezanou květinou - Délka: 100 cm - Šířka: 35 cm - Výška: 75 cm - Váha: 30 kg - Tloušťka: 2 mm - Výška nohou: 74.8 cm - Nosnost: 40 kg - Vyžaduje montáž: Ne - Vlastnosti: S poličkou/poličkami - Barva nohou: Černá - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Materiál desky stolu: Kov - Materiál poliček: Kov - Země původu: PL -..



Konzolový stolek z dubového dřeva Gazzda Ena

Konzolový stolek z dubového dřeva Gazzda Ena

👌 Vzdušný, minimalistický i praktický. Konzolový stolek z kolekce Ena od značky Gazzda je propojením všech těchto prvků. Ty z něj tvoří dokonalý doplněk do předsíně nebo pracovny. Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například Red Dot Design Awards či Interior Innovation Award. - Délka: 110 cm - Šířka: 42 cm - Výška: 75 cm - Výška nohou: 67 cm - Váha: 23.95 kg - Tloušťka: 8 cm - Nosnost: 35.5 kg - Materiál desky stolu: Dřevo masiv - Barva nohou: Světlé dřevo - Materiál..



Konzolový stolek Geese Lisboa

Konzolový stolek Geese Lisboa

👌 Z nábytku Geese na vás dýchne nostalgie. Tyhle kousky se neřídí pomíjivými módními trendy, ba naopak. Nechávají je daleko za sebou a jdou si vlastní cestou. Zaujmou přívětivou tváří, hřejivostí a nadčasovostí. - Výška: 77.5 cm - Délka: 80 cm - Šířka: 44 cm - Váha: 5.9 kg - Tloušťka: 1.5 cm - Výška nohou: 61 cm - Vlastnosti: Se šuplíky - Barva nohou: Zlatá - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Materiál nohou: Železo - Dekor: Smrk - Vyžaduje montáž: Částečně - Země původu: CN -..



Konzolový stolek Geese Chicago

Konzolový stolek Geese Chicago

👌 Toužíte po skutečně netradičním kousku, který vašemu domovu dodá osobitost, kousku, který se stane designově vytříbeným středobodem vašeho interiéru? Nábytek a doplňky v industriálním stylu si berou to nejlepší ze starých továren. Vládne jim dřevo s patinou či kov, nadčasový vzhled a dechberoucí surovost materiálů. - Délka: 118 cm - Šířka: 45 cm - Výška: 88 cm - Váha: 12 kg - Tloušťka: 2 cm - Výška nohou: 75.6 cm - Materiál desky stolu: Dřevo masiv - Vlastnosti: S poličkou/poličkami - Barva nohou: Černá - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo..



Konzolový stolek Geese Delhi

Konzolový stolek Geese Delhi

👌 Originální design této kolekce nábytku byl inspirován cestováním. Do vašeho domova tedy vnese něco nového, neokoukaného a vzrušujícího. Nebojte se zariskovat a pořiďte si netradiční kousek, který interiéru dodá zcela novou tvář. - Délka: 125 cm - Šířka: 50 cm - Výška: 80 cm - Váha: 22 kg - Tloušťka: 4 cm - Výška nohou: 76.5 cm - Barva nohou: Černá - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Materiál nohou: Železo - Materiál desky stolu: Dřevo masiv, Porcelán - Dekor: Smrk - Vyžaduje montáž:..



Dřevěný konzolový stolek s 2 zásuvkami Geese Ethel

Dřevěný konzolový stolek s 2 zásuvkami Geese Ethel

👌 Přestože se nám někdy zdá, že globální nábytkové řetězce způsobily, že všechny interiéry vypadají víceméně stejně, není tomu tak. Každý domov je jedinečný a značka Geese vychází této rozmanitosti vstříc. Romantické či retro originální kousky vdechnou vašemu bydlení osobité kouzlo, které je tak důležité. 4 stěny jsou totiž mnohem víc, než jen materiál a prostor. - Délka: 80 cm - Šířka: 40 cm - Výška: 76 cm - Váha: 10.8 kg - Tloušťka: 2 cm - Výška nohou: 59 cm - Vyžaduje montáž: Částečně - Materiál desky stolu: Dřevo masiv -..



Dřevěný konzolový stolek se zásuvkou Geese Ethel

Dřevěný konzolový stolek se zásuvkou Geese Ethel

👌 Přestože se nám někdy zdá, že globální nábytkové řetězce způsobily, že všechny interiéry vypadají víceméně stejně, není tomu tak. Každý domov je jedinečný a značka Geese vychází této rozmanitosti vstříc. Romantické či retro originální kousky vdechnou vašemu bydlení osobité kouzlo, které je tak důležité. 4 stěny jsou totiž mnohem víc, než jen materiál a prostor. - Délka: 90 cm - Šířka: 40 cm - Výška: 78 cm - Váha: 11.1 kg - Tloušťka: 1.5 cm - Výška nohou: 58 cm - Vyžaduje montáž: Částečně - Materiál desky stolu: Dřevo masiv -..



Dřevěný konzolový stolek Geese Emma

Dřevěný konzolový stolek Geese Emma

👌 Romantický dotek, praktické detaily a vůně dřeva. Zdá se vám to jako ideální kombinace pro vaše bydlení? Značka Geese naslouchá přáním svých zákazníků a přináší na trh kousky, které působí, jako by se cestou k vám stavily v pohádkové říši. - Délka: 120 cm - Šířka: 35 cm - Výška: 80 cm - Váha: 10 kg - Tloušťka: 3 cm - Výška nohou: 58 cm - Vyžaduje montáž: Částečně - Vlastnosti: Se šuplíky - Barva nohou: Bílá - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Materiál nohou: Masiv smrk -..



Konzolový stůl s bílými detaily a dvěma šuplíky Geese Rustico Puro

Konzolový stůl s bílými detaily a dvěma šuplíky Geese Rustico Puro

👌 Sháníte se po nábytku, který zaujme na první pohled svým designovým provedením? To jste tu správně. Tento fešák je vyroben ze smrkového dřeva ve spojení s MDF deskou. Finální vzhled je pak podtržen bílými plochami, které dodávají na celkovém elegantním působení. O kolekci Rustico: Kolekce pod názvem Rustico od značky Geese nabízí lehce rustikálně laděný nábytek, který má materiál opracovaný tak, aby byla zvýrazněna jeho textura a místy došlo na zkrášlení vyřezáváním. - Délka: 120 cm - Šířka: 36 cm - Výška: 85 cm - Váha: 21 kg - Tloušťka:..



Konzolový stůl s černobílými detaily a třemi šuplíky Geese Rustico Geometric

Konzolový stůl s černobílými detaily a třemi šuplíky Geese Rustico Geometric

👌 Geometrickými tvary si vás získá nábytek z kolekce Rustico Geometric, který vsází na moderní kombinaci bílé a černé. Zaujme ale nejen svým vzorováním, ale také spojením smrkového dřeva a MDF desky. Pokud hledáte nápaditý kus do vašeho interiéru, jste tu správně. O kolekci Rustico: Kolekce pod názvem Rustico od značky Geese nabízí lehce rustikálně laděný nábytek, který má materiál opracovaný tak, aby byla zvýrazněna jeho textura a místy došlo na zkrášlení vyřezáváním. - Délka: 120 cm - Šířka: 36.5 cm - Výška: 80 cm - Váha: 13.7 kg -..



Konzolový stůl s šedými detaily a dvěma šuplíky Geese Rustico Duro

Konzolový stůl s šedými detaily a dvěma šuplíky Geese Rustico Duro

👌 Nevšední spojení dřevěného elementu a industriálně pojatých ploch v šedé barvě nabízí tento designový kousek, který se ve vašem interiéru stane chtěným středem pozornosti. Pokud tedy hledáte nápaditý nábytek, jste tu správně. O kolekci Rustico: Kolekce pod názvem Rustico od značky Geese nabízí lehce rustikálně laděný nábytek, který má materiál opracovaný tak, aby byla zvýrazněna jeho textura a místy došlo na zkrášlení vyřezáváním. - Délka: 80 cm - Šířka: 41 cm - Výška: 75 cm - Váha: 13.5 kg - Tloušťka: 1.5 cm - Výška nohou: 60 cm -..



Černý konzolový kovový stolek Hübsch Kantorro délka 100 cm

Černý konzolový kovový stolek Hübsch Kantorro délka 100 cm

👌 Jsou to pravé detaily, na kterých záleží. Dánská značka Hübsch si je toho vědoma a přichází proto s kolekcí nábytku a dekorací, které se svým nadčasovým designem a kvalitním zpracováním hodí jak do scandi řešených interiérů, tak i do industriálních či glamourových. O značce Hübsch: Dánský design vyráběný pro užitek i radost, to je značka Hübsch ve zkratce. Tu založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roce 2010. Cílem značky je poskytovat lidem vysoce kvalitní nábytek do interiéru, jehož každý detail je precizně proveden. Klíčovým..



Konzolový stolek Kare Design Gold Rush

Konzolový stolek Kare Design Gold Rush

👌 Nechte svůj domov zazářit - kovovým leskem a průzračným sklem. To je totiž kombinace, která oslní vždy. Přidejte dokonale ojedinělý design, který má značka KARE design v malíku a máte dokonalý nový kousek k sobě domů! Německá značka Kare Design je zkrátka důkazem, že i jeden výrazný kousek dokáže rozbít všední stereotyp v interiéru a dodat mu pořádnou dávku pozitivní energie. O ZNAČCE Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s..



Konzolový stolek Kare Design Luxury

Konzolový stolek Kare Design Luxury

👌 Stolek Kare Design v interiéru neplní pouze odkládací funkci. Sám o sobě je především odvážným a moderním doplňkem, který si získá pozornost a ocenění po jediném pohledu. Vneste do svého domova kus nonšalance. Vždyť právě kombinace kvalitních materiálů a neotřelého designu je tím, co si získá naše umělecké srdce. O ZNAČCE Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A..



Červený konzolový stolek Kare Design Disk

Červený konzolový stolek Kare Design Disk

👌 Kvalitní zpracování i neotřelý vzhled jsou doménou značky Kare Design, která svým nábytkem pomáhá udělat z vašeho domova dokonalé místo plné prvotřídního stylu. Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě. Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie..



Sada 2 konzolových stolků ve zlaté barvě Kare Design Charme

Sada 2 konzolových stolků ve zlaté barvě Kare Design Charme

👌 Vneste do svého interiéru pořádnou dávku humoru a originality s nepřehlédnutelnými doplňky a nábytkem značky Kare Design. Ať už chcete mít interiér zařízený v rozevlátém bohémském stylu, nebo spíš na elegantní notu, u této značky vždy naleznete výjimečné kousky k navození správné atmosféry. - Délka: 28 cm - Šířka: 100 cm - Výška: 80 cm - Váha: 14.7 kg - Nosnost: 15 kg - Země původu: IN - Materiál nohou: Ocel - Barva nohou: Zlatá - Materiál desky stolu: Sklo..



Bílý rozkládací konzolový stolek La Forma Atik

Bílý rozkládací konzolový stolek La Forma Atik

👌 Praktický kousek, kterému nechybí šmrnc? Konzolový stolek od značky La Forma působí subtilně a díky rozkládací desce může sloužit jako odkládací prostor i jako jídelní či pracovní plocha. Rozměry desky: 130 x 45 (90) cm - Výška: 76 cm - Váha: 26 kg - Nosnost: 60 kg - Tloušťka: 1.8 cm - Výška nohou: 72 cm - Délka: 130 cm - Šířka: 45 cm - Vyžaduje montáž: Ano - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a abrazivní čističe - Barva nohou: Bílá - Materiál nohou: Ocel - Dekor: Matný - Povrchová úprava: Lazurované - Země původu: CN -..



Sada 2 konzolových stolků La Forma Vilmu

Sada 2 konzolových stolků La Forma Vilmu

👌 Každému domovu sluší skandinávská čistota a lehkost! Každému domovu sluší kousky La Forma. Právě tento styl doplňků a dekorací vám pomůže doladit domov k naprosté dokonalosti a vytvořit z nudného interiéru místo, do kterého bude radost se vracet! - Váha: 17.5 kg - Délka: 30 cm - Šířka: 90 cm - Výška: 85 cm - Tloušťka: 1.5 cm - Výška nohou: 83.5 cm - Nosnost: 15 kg - Vyžaduje montáž: Ne - Barva nohou: Černá - Materiál nohou: Ocel - Materiál desky stolu: Kov - Povrchová úprava: Lakované - Péče: Čistit suchým hadřikem, nepouživat agresivní a..



Konzolový stolek La Forma Sanvy 120 x 80 cm

Konzolový stolek La Forma Sanvy 120 x 80 cm

👌 La Forma - to je podmanivý šarm, kvalitní materiály a dokonalá skandinávská čistota, která si zcela podmaní vaše srdce. Nebojte se nakombinovat rovnou několik kousků a vytvořit si tak svůj vlastní domov snů ♥ - Délka: 120 cm - Šířka: 80 cm - Výška: 40 cm - Váha: 20 kg - Tloušťka: 1 cm - Výška nohou: 62.5 cm - Nosnost: 70 kg - Barva nohou: Béžová - Materiál nohou: Masiv akácie - Specifický materiál desky stolu: Masiv mango, Masiv akácie - Dekor: Exotické dřevo, Recyklované dřevo - Péče: Čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou, nepouživat agresivní..



Konzolový stolek La Forma Diane

Konzolový stolek La Forma Diane

👌 Značka La Forma vám přináší hřejivý pozdrav ze slunného Španělska. Pomůže vám zařídit domov ve scandi stylu s příměsí bohémské rozevlátosti. Svůj nábytek navrhuje kvalitně a s citem pro design tak, aby byl dostupný každé domácnosti a mohl ji dělat radost po dlouhou dobu. To vše s respektem k životnímu prostředí. Vyberte si svůj jedinečný kousek. - Délka: 50 cm - Váha: 5 kg - Šířka: 30 cm - Výška: 55 cm - Tloušťka: 5 cm - Výška nohou: 49 cm - Barva nohou: Černá - Materiál nohou: Ocel - Materiál desky stolu: Dřevovláknitá deska - Dekor: Dub -..



Konzolový stolek La Forma Palmia

Konzolový stolek La Forma Palmia

👌 Vneste do vašeho domova pořádnou dávku vzpruhy. Tento kousek přichází ze Španělska a hodí se do skandinávsky laděného interiéru se špetkou bohémské rozevlátosti. O značce: Barcelonská La Forma funguje na trhu již od roku 1982. Díky týmu zkušených návrhářů přináší nábytek, ve kterém se mísí precizní zpracování s neskutečně vkusným a moderním designem. Nezapomíná samozřejmě ani na ohledy na životní prostředí. - Délka: 140 cm - Šířka: 40 cm - Výška: 81 cm - Nosnost: 60 kg - Váha: 23.3 kg - Tloušťka: 2.5 cm - Výška nohou: 20 cm -..



Konzolový stolek Livin Hill Ravenna šířka 90 cm

Konzolový stolek Livin Hill Ravenna šířka 90 cm

👌 Bílá v kombinaci s jemnými odstíny dřeva, to je prostě nesmrtelná dvojice! Zařiďte si domov inspirovaný francouzským venkovem. Vsaďte na světlé kousky, které interiér prozáří a dodají mu na vzdušnosti. A s kolekcí Ravenna od značky Livin Hill rozhodně nešlápnete vedle. Tento kousek je vyroben z topolového dřeva. To se vyznačuje především svou stálostí, tedy se časem neroztáhne a nezmění svůj tvar. - Délka: 90 cm - Šířka: 40 cm - Výška: 80 cm - Váha: 10 kg - Tloušťka: 2 cm - Výška nohou: 58 cm - Vyžaduje montáž: Částečně - Materiál desky..



Konzolový stolek Livin Hill Ravenna šířka 110 cm

Konzolový stolek Livin Hill Ravenna šířka 110 cm

👌 Bílá v kombinaci s jemnými odstíny dřeva, to je prostě nesmrtelná dvojice! Zařiďte si domov inspirovaný francouzským venkovem. Vsaďte na světlé kousky, které interiér prozáří a dodají mu na vzdušnosti. A s kolekcí Ravenna od značky Livin Hill rozhodně nešlápnete vedle. Tento kousek je vyroben z topolového dřeva. To se vyznačuje především svou stálostí, tedy se časem neroztáhne a nezmění svůj tvar. - Délka: 110 cm - Šířka: 40 cm - Výška: 80 cm - Váha: 11 kg - Tloušťka: 2 cm - Výška nohou: 59 cm - Vyžaduje montáž: Částečně - Materiál desky..


Konzolové stolky 4,75 (95%) 26 x hodnotené

Kategorie produktů konzolove stolky obsahuje 41 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
konzolové stolky za super ceny
© 2021 Kontakt