Černý Robotický čistič Podlah InnovaGoods Floor Cleaner

Černý robotický čistič podlah InnovaGoods Floor Cleaner

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Móda a volný čas
Dodavatel:InnovaGoods
Cena:849 Kč
Černý robotický čistič podlah InnovaGoods Floor Cleaner 2,25 (45%) 23 hodnocení

Komfortní, efektivní a praktický robot pro čištění podlah InnovaGoods, který vám ušetří čas a úsilí. Má snadné použití, protože vše, co musíte udělat, je dát robota na podlahu a stisknutím tlačítka spustíte proces. Bude se pohybovat přes všechny místnosti v domě. Když narazí na překážku, otočí se jiným směrem a bude pokračovat v čištění, takže vyčistí každý roh domu. - Rozměry: 7 cm (výška) - Hmotnost: 1.2 kg - Průměr: 26 cm - Materiál: ABS, polypropylen, guma - Zdroj: 4x AA baterie (není součástí balení) - Sada obsahuje: 40 ks látek z mikrovlákna (lze ručně omýt a znovu použít)


 • Bílý šicí stroj InnovaGoods Sewing Machine
  Bílý šicí stroj InnovaGoods Sewing Machine

  Praktické vychytávky, které vás neokradou o váš drahocenný čas? ANO! To jsou InnovaGoods! ♥ Šikovní pomocníci, kteří vás nikdy..

  1819 Kč
 • Černá osobní váha Wenko
  Černá osobní váha Wenko

  Maximální nosnost váhy je 150 kg. - Váha: 1.186 kg - Délka: 28 cm - Výška: 2.2 cm - Šířka: 28 cm - Počet baterií: 2 ks - Baterie..

  459 Kč
 • Šedá osobní váha Wenko
  Šedá osobní váha Wenko

  Maximální nosnost váhy je 150 kg. - Váha: 1.34 kg - Délka: 30 cm - Výška: 2.1 cm - Šířka: 30 cm - Počet baterií: 3 ks - Baterie..

  559 KčVybavení pro: Domácí elektronika V sekci kategorie | móda a volný čas | elektro je možné objevit Černý robotický čistič podlah innovagoods floor cleaner!
© 2021 Kontakt