Towee Textilní Odporová Guma Fruit Booty Band, Lehký Odpor

Towee Textilní odporová guma Fruit Booty band, lehký odpor

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Fitness
Dodavatel:Towee
Cena:349.00 Kč
Towee Textilní odporová guma Fruit Booty band, lehký odpor 3,25 (65%) 24 hodnocení

Posilovací odporová guma je šikovná fitness pomůcka pro efektivní procvičení stehenních a pažních svalů. I když to na první pohled nevypadá, dají vám cviky pořádně zabrat. Stačí provléct ruce nebo nohy a využít jejího odporu ke ztížení klasických sestav, jako například dřepů nebo úkroků. Guma má lehký odpor, s pevností v tahu 10 - 15 kg. Díky gumovým protiskluzovým pruhům na vnitřní straně materiálu zůstane během cvičení vždy na svém místě. Booty bands jsou dostatečně široké a vnitřní strana je pokryta latexem, díky kterému elastická guma drží. Každý zákazník dostane přístup k videu, které ti pomůže vycvičit nejen hýžďové svaly.


 • Sportwell Rotační disk s magnetem, pr. 25,5 cm
  Sportwell Rotační disk s magnetem, pr. 25,5 cm

  Díky rotačnímu disku s magnetem docílíte zeštíhlení postavy a posilování problémových partií jako jsou boky, břišní svalstvo a..

  179.00 Kč
 • XQ Max Balanční podložka Yoga 33 x 6 cm, zelená
  XQ Max Balanční podložka Yoga 33 x 6 cm, zelená

  Nafukovací balanční podložka je všestranná pomůcka pro procvičení celého těla i k rehabilitaci. Podložka je vhodná i pro sezení, kdy..

  249.00 Kč
 • Modom SJH 14
  Modom SJH 14

  Tuto rehabilitační pomůcku využijete k reflexní masáži dlaní, chodidel, zad, ale i jiných částí těla. Míček je skvěle využitelný..

  99.00 KčVybavení pro: Gymnastické míče V sekci sport | fitness je možné objevit towee textilní odporová guma fruit booty band, lehký odpor!
© 2021 Kontakt