Colour Brain - Mazané Otázky Společenská Hra V Krabici 26x26x8cm

Colour Brain - Mazané otázky společenská hra v krabici 26x26x8cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Teddies
Cena:779 Kč
Colour Brain - Mazané otázky společenská hra v krabici 26x26x8cm 4 (80%) 26 hodnocení

Jak oživit starý dobrý kvíz? Jednoduše, zkuste ještě před začátkem hry dát všem do ruky odpovědi - barvy. Pomocí nich pak odpovídejte na mazané otázky a sledujte, jak vám přibývají body.Rozměr krabice: 26 x 26 x 8Vhodné od 12 letTechnické údaje:Obsah balení:Colour Brain - Mazané otázky společenská hra v krabici 26x26x8cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.


 • Stolní Beer Pong - párty společenská hra
  Stolní Beer Pong - párty společenská hra

  Chtěli byste uspořádat opět pořádnou párty? Samozřejmě, Beer Pong okamžitě přijde na mysl všem fajnšmekrům (a odborníkům). Protože..

  1397 Kč
 • Jenga - kostlivec
  Jenga - kostlivec

  Jednoduchá hra pro dlouhé večery. Postavte toho nejvyššího kostlivce pomocí dřevěných kůstek. Vytahujte je z jeho základu a vrstvěte..

  698 Kč
 • Dino Farao Tajemství prastaré hrobky
  Dino Farao Tajemství prastaré hrobky

  Zábavná česká rodinná hra z archeologického prostředí pro 2 - 6 hráčů. Najďěte v útrobách pyramidy tajné nápisy a odhalte tajemství..

  739 KčVybavení pro: Stolní hry V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit colour brain - mazané otázky společenská hra v krabici 26x26x8cm!
© 2021 Kontakt